fbpx
bns x lizdas collab
Comments: 0

BNS x LIZDAS

ATTENTION!

New BNS x LIZDAS collab is now available ONLINE!

It’s difficult to explain our excitement about this collaboration with one of the most famous electronic music club – LIZDAS.

But it would be unfair to call it just a club. LIZDAS is much more. It’s one of the biggest and most influential music and nightlife communities in Lithuania.

We are proud of working together with LIZDAS, because this community DOESN’T INDULGE TO ANYONE. Together we are bigger power. That’s why it’s easier to spread the message of unique approach to music, aestethics, style. Approach to ART.

BNS x LIZDAS

___________________________________________________________
DĖMESIO!

Naujasis BNS x LIZDAS collab’as jau ONLINE!

Sunku paaiškinti, kaip mes džiaugiamės dėl šio bendro darbo su vienu garsiausių teisingos muzikos naktiniu klubu – LIZDAS.

Bet dar sunkiau LIZDĄ vadinti tiesiog klubu. Visi, neabejotinai, žinome, kad tai kur kas daugiau. Tai viena didžiausių ir svarbiausių muzikos ir naktinio gyvenimo bendruomenių Lietuvoje.

Mes didžiuojamės dirbdami kartu su LIZDU, nes ši bendruomenė TAIP PAT NIEKAM NEPATAIKAUJA. Kartu mes dar stipresnė jėga. Kartu lengviau skleisti žinią apie išskirtinį požiūrį į muziką, estetiką, stilių. Požiūrį į MENĄ.

BNS x LIZDAS.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *